Pokud chcete udělat radost někomu blízkému, potřebujete vhodný dárek pro kolegu z práce nebo pro šéfa, chcete udělat dojem na drahou polovičku nebo business partnera, poukaz do naší restaurace je ta nejlepší volba.


Nezapomeňte obdarované upozornit, že je třeba dodržet dobu platnosti, uvedenou na poukazu a udělat si rezervaci před návštěvou naší restaurace.

 

Před návštěvou restaurace si vždy udělejte rezervaci přes náš rezervační systém nebo na tel.: +420 720 157 187 a to jak na oběd, tak na večeři.

Poukazy nabízíme v hodnotě 1.000,- 2.000,- 3.000,- a 5.000,-.
Koupit je můžete osobně přímo v restauraci u obsluhy a to každý den v provozní době od 11.00 hod do 22.00 hod. Vyhněte se, prosím, době obědů nebo večeří, mohlo by se stát, že na Vás nebudeme mít čas a budete muset na vystavení poukazu čekat.
Další možností je zaslání poukazu poštou .V tom případě musíte napsat požadavek na e-mail: info@steak-restaurant.cz.
Pošleme Vám platební údaje a všechny potřebné informace.

V elektronické podobě poukazy nevedeme, nelze je tedy poslat na e-mail

Platnost poukazu se dle zákona řídí datem uvedeným na poukazu, jeho platnost nelze prodloužit. Proto, prosím, s návštěvou naší restaurace neotálejte a nenechávejte ji na poslední chvíli. Naše restaurace bývá občas plně obsazena a bez včasné rezervace bychom pro Vás nemuseli mít k dispozici volný stůl. 

KONTAKT:

mobil: +420 720 157 187
email: info (a) steak-restaurant tecka cz